img_0762

2013 – Berikan Yayınevi

ISBN: 978-975-267-729-6

Türkiye’mizde Kurtuluş Savaşı henüz kazanılmamıştır. Büyük Taarruz’la elde edilen SADECE askeri başarıdır. Asıl Zafer; ÖĞRETMENLERİMİZİN emeklerinin, çabalarının sonucunda ülkemizde “Aydınlanma Çağı” yaşanınca kazanılacaktır.

Diyalogcular, İkinci Cumhuriyetçiler, Eyaletçiler, yağdanlıklar, Okyanus Ötesi’nin Sözcüleri HER GÜN BÜTÜN KANALLARDA. Ve, UTANMADAN terör örgütü militanlarının eylemlerine müdahale eden polise “ORANTISIZ GÜÇ KULLANMA” suçlaması yapabiliyorlar.

Biz, “Gerçek Zafer”in peşindeyken; Küreselciler ve Onların Yurt dışındaki ve Yurt içindeki kolları boş durmuyorlar… Türkiye’nin; zamanını, enerjisini, mali kaynaklarını, İNSANINI; terörle mücadeleyle, ekonomik krizlerle, adına Sivil Toplum Kuruluşları dedikleri kurumların çalışmaları ile medyayı kullanarak “Gizli İkna Teknikleri” ile boşa harcamasını sağlamaya çalışıyorlar. İtiraf etmeliyiz ki, kısmen başarılı olmuşlardır. Cumhuriyetçiler, Eyaletçiler, yağdanlıklar, Okyanus Ötesi’nin Sözcüleri HER GÜN BÜTÜN KANALLARDA. Ve, UNUTMADAN terör örgütü militanlarının eylemlerine müdahale eden polise “ORANTISIZ GÜÇ KULLANMA” suçlaması yapabiliyorlar.

IDEFIX’TEN KİTABI EDİNEBİLİRSİNİZ…