… bunlar ” yapılınca” kurt sahneye çıktı, kırmızı başlıklı kız sordu : “senin dişlerin niye kocaman ? ” ABD yanıtladı : ” seni herkes kandırıyor, onları…. ” . Dur ya ne diyorum ben. Yüzde 51 oy verildi. Konuyla ne ilgisi var… gidersen peşinden düşünmeden, kurt seni sonunda ham yapar..

sonra rapunzel camdan uzatmış saçlarını, kendisini kurtarmak için prens Putin, rapunzel’in saçlarını tutup tırmanmış yukarı. Aslında onun amacı Türkiye’yi şey pardon rapunzel’i kurtarmak değil.

Haince parlıyormuş gözleri… Bir hafta sonra emevi camisinde namaz kılma niyetiyle kuyuya düşen pamuk prenses gene kandırılmış. Yedi cücelerden beklemiyordu böyle bir hainlik ama rapunzel’ide mi duymadın Prenses ?

Ya Türkiye’nin hay Allah ağzımdan kaçtı pamuk prensesin prensine ne demeli? Hem kuyu hem de Anlatılanlar gerçekten şaşırtıcı.

Fakat bu yazıyı nasıl bitirmeli Ben bunu bilmiyorum . hem Türkiye hem de İngiltere vatandaşı prens koyunları avutmak için hayaller dağıtırken aklının dehlizlerinde ” pamuk prenses”…bu hikayede çoban nerde? Çoban’ ı herkes kandırıyor, olanda Türkiye…şey rapunzel’e oluyor…derken…

Sindirella ayakkabısını düşürmüş kaçarken. Elinde Sindirella’nın düşürdüğü Kerkük pardon ayakkabı ile prens onun peşinden koşmuş. Eyvah Sindirella’nında peşinde bir prens…

Bu hikayede sürüp gider.. hikaye devam edince, çok şey değişti masallar dünyasında. Prensler buna çok bozuluyorlar, daha fena da bozulacaklar. ” Gargamel ” istediği kadar uğraşsın , planlar yapsın. O masalların sonu prenslerin istediği gibi bitmeyecek artık.

Prenses uyandı, kırmızı elmayı ısırmayacak bir defa daha. Daha da güzeli kuvay_ı milliye’yi hatırladı. İyi kalpli bir dev olan şrek tarihi görevine döndü. Bu masalın böyle bitmesinden ” mutsuz” olan yoktur herhalde. Malum bütün masallar mutlu sonla biter.