28 Ocak 2017 – İngiltere Başbakanı Theresa May Türkiye’ye geldi. GÜNDEM : Suriye ve Fetö olarak açıklandı.

04 Şubat 2017 – Almanya Başbakanı Angela Merkel Türkiye’ye geldi. GÜNDEM: Suriye ve Fetö olarak açıklandı.

07 ve 08 Şubat 2017’de PUTİN ile MERKEL telefonla iki defa görüştüler.

08 Şubat 2017 – CİA Başkanı’nın Türkiye’ye geleceği açıklandı. GÜNDEM açıklanmadı. Fakat TAHMİN ETMEK KOLAY: Suriye, Fetö, Rusya Federasyonu ile YAKINLAŞAN Türkiye’nin bu politikasından ABD’nin duyduğu rahatsızlık, ABD’nin pyd ve pkk’ya yaptığı ağır silah yardımları.

09 Şubat 2017 – Türkiye saati ile gece yarısından sonra ABD Başkanı Trump ile Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan telefonla görüştüler. GÜNDEM: Açıklanmadı. Tahmin elbette kolay. CİA Başkanı ile ne konuşuldu ise tekrar edildi. Bu telefonlaşmadan RUSYA Federasyonu ÇOK RAHATSIZ oldu.

09 Şubat 2017 : Rusya ” pkk ve pyd , Bizim için terörist örgüt DEĞİL” Açıklamasını yaptı. RUSYA ” ÜSTÜ ÖRTÜLÜ” Türkiye’yi İKAZ EDİYORDU. Aslında bu ikaz değil TEHDİTTİ.

09 Şubat 2017 : CİA Başkanı Türkiye’de görüşmeler yaparken (Cumhurbaşkanı, Başbakan, MİT Başkanı) AYRICA 09 Şubat günü BİR DEFA DAHA MİT Müsteşarı ile tam üç saat süren BAŞ BAŞA GÖRÜŞME YAPTI. Ne konuştular elbette AÇIKLANMADI.

09 Şubat 2017 :CİA Başkanı GÖRÜŞMELER YAPARKEN el-Bab’dan HABER GELDİ: RUSYA UÇAKLARI TÜRK BİRLİĞİNİN kaldığı binaya UÇAKLA saldırdılar. ŞEHİTLERİMİZ ve YARALILARIMIZ VAR.

10 Şubat 2017 : ABD Başkan Yardımcısı ile Başbakan Binali Yıldırım telefonla görüştüler. Açıklama yapılmadı. Ne konuşuldu? Yukarıdaki yazılanlara bakılırsa her türlü tahmini yapabiliriz.

10 Şubat 2017 : İngiltere Genelkurmay Başkanı ile Türkiye Cumhuryeti Genel Kurmay Başkanı Hulusi Akar görüştüler. Açıklama yapılmadı. Neler konuşuldu tahmin etmek zor değil.Suriye, fetö, Astana’daki Suriye konulu barış görüşmeleri.Asıl dikkat çekici olan şu: 28 Ocak’ta Başbakan MAY, Türkiye’ye gelmişti zaten. On iki gün sonra Genel Kurmay Başkanını niye gönderdi? Haberlerde ne bu hatırlatma, ne de iki genel kurmay başkanının ne konuştuğu ile ilgili bilgi TABİİ verilmedi. Zaten BEŞ SANİYELİK BİR HABERDİ. Köprüler, otobanlar, metro açılışları haberleri varken, referandum haberleri varken şimdi buna mı zaman ayrılacaktı, haber saatinde.?

10 Şubat 2017 : ULUSAL (!) YAYIN YAPAN TELEVİZYON KANALLARININ ana haber bültenlerini izliyorum;
el BAB’la ilgili haberler 65 saniye ile 83 saniye arasında DEĞİŞEREK haber (!) yapıldı. (Dört televizyon kanalındaki haber yayın süreleri )Referandumda EVET- HAYIR konusuna kanallarda DÖRT dakika ile yaklaşık YEDİ DAKİKA arasında haber YAPILDI. Bu zamana Cumhurbaşkanı ile Başbakanını konuşmaları DAHİL DEĞİL…

Suriye’de NELER OLUYOR? Neden İngiltere, Almanya başbakanları TÜRKİYE’YE peş peşe geldiler?

CİA Başkanı Türkiye’de neler konuştu? MİT Başkanı ile AYRICA neden görüştü?

Rusya’nın pyd açıklaması , peşinden YANLIŞLIKLA VURULDUĞU komik açıklaması yapılan el – Bab^taki Türk askerine yapılan saldırının GERÇEK NEDENİ NEDİR?
Rusya Federasyonu neden rahatsız? HATIRLATMA: Rusya Federasyonu’nun ANKARA BÜYÜKELÇİSİ TÜRKİYE’DE SUİKAST SONUCU ÖLDÜRÜLÜNCE son derece soğukkanlı, tutarlı, sakin DAVRANAN Rusya Federasyonu şimdi TÜRKİYE’YE niçin bu kadar öfkeli ?

VE, bütün bunlar yaşanırken TÜRKİYE’DE; Ana Haber bültenleri HANGİ MEVZULARDAN BAHSEDİYOR DİKKAT EDER MİSİNİZ?

Daha doğrusu haber bülteni fakat haber VERMEYEN bültenler…