07 Ocak 2015 günü Fransa’da karikatür dergisine yapılan saldırıda eylemciler 12 kişiyi öldürdüler. Teröristlerin kimliği eylemden sonraki bir saat içinde tespit edildi. Nasıl mı? Teröristler çaldıkları ARABANIN İÇİNDE unutmuşlardı.. Bu kadar profesyonelce yapılan bir saldırıyı düşününce SİZCE ÇALDIKLARI ARABADA PASAPORTLARINI UNUTMALARI garip değil mi?

El-Kaide ABD laboratuvarlarında üretilmişti , Bin Laden’de ABD tarafından eğitilmişti. En büyük eylemi 11 Eylül’de Dünya Ticaret Merkezi’ne yaptıkları saldırı biliyorsunuz. ABD laboratuvarlarında üretilen bir örgüt SİZCE niçin ABD’de bir eylem yapar? Tuhaflık yok mu bunda??

09 Ocak tarihli uluslararası sermayenin sahibi olduğu gazeteler AYNI MANŞETİ kullandılar: Fransa’nın 11 EYLÜL’ü. Bu ne ortak AKIL BÖYLE..iLGİNÇ BİR TESADÜF MÜ ACABA?

. IŞİD bir yerlerdeki LABORATUVARLARDA kurulan bir terör örgütüdür. Ancak nedense dünyanın istihbarat teşkilatları ile ünlü HİÇ BİR devleti GÖREMİYOR(!!!). Binlerce militan, yüz binlerce silah, milyonlarca mermi, milyonlarca dolar gelip Irak’a yığılıyor, KİMSE GÖREMİYOR!!! HALİFELİK konusu başta olmak üzere Sanki birileri bir şeyler HAZIRLIYOR GİBİ, değil mi?

Türkiye’de oluşturulan Suriye Göçmen Kampları’na DİKKAT. IŞİD boşuna Suriye ve Irak’ta DEĞİL… Göçmen kamplarını İSKALAMAZLAR. Iskalatmazlar…

ABD ve AB toplumları İslam toplumlarına karşı ilk defa yeşil İslam projesinden başlanarak günümüze kadar yapılan çalışmalar ve YAPTIRILAN EYLEMLERLE hazırlandı.

07 Haziran 2015 seçimlerinden sonra TÜRKİYE olağan üstü siyasi ve ekonomik dönem yaşayacak. ÇÜNKÜ IRAK’LA, iRAN’LA, AFRİKA ÜLKELERİ İLE ÇOK ÖNEMLİ EKONOMİK ANLAŞMALAR İMZALADI, imzalanması planlanan bir kaç anlaşma daha var. R. T. ERDOĞAN’IN ” üst akıl” DEDİĞİ şey ” algı operasyonları ” yaparken, Selahattin Demirtaş diyor ki, ( 08. 01. 2015) ” A. Öcalan’ın ceza evinde kalması haksızlık” . Bilmiyorum bu sıralarda ABD’ye gitti mi? ZAMANLAMAYA DİKKAT. Belki de TESADÜFDÜR …???

TÜRKİYE 07 Haziran 2015’den sonra ; yazılı ve görsel basını ile, gizli propaganda yöntemleri ile ” kanaat önderi” dedikleri KİRALIKLARLA ahtapot gibi her koldan yapılacak DAHA BÜYÜK ÇAPLI algı operasyonlarına HAZIR OLMALI.

SON SÖZ : Müslümanlar, İslam alemine yapılan saldırılar nedeni ile bazı ülkelere kızabilirler. Fakat bu ülkeler ” Kendi ekonomik ve politik hedefleri” için gereğini yapıyorlar. BİRİLERİNE KIZARAK, BAĞIRIP, ÇAĞIRARAK sorumluluktan kaçamaz İSLAM TOPLUMLARI. Hepimiz şu sorunun cevabını vermeliyiz: Müslümanlar olarak bu saldırılara UĞRAMAMAK, sömürge OLMAMAK İÇİN ne yaptık? İlimde , sanatta, ekonomide, EĞİTİMDE, maliyede, teknolojide, matematikte, felsefede, HUKUKTA, sinemada KADIN HAKLARINDA dünya ÇAPINDA 19. yüzyıldan bu yana İKİ YÜZ YILDIR hangi KATKIMIZ, BAŞARIMIZ VAR???